W dniach 21-25 listopada 2022r. do naszej szkoły zawitała ŻYCZLIWOŚĆ. Cóż to był za tydzień! Każdego dnia uczniowie byli zaskakiwani różnorodnymi akcjami / aktywnościami.

W poniedziałek odbyło się losowanie klas. Każda klasa miała za zadanie wykonać miły gest w kierunku wylosowanej przez siebie klasy. Pomysłów było co niemiara: słodkie babeczki, przepiękne zakładki, karteczki-wlepki z pozytywnym przesłaniem, wyrapowana piosenka z autorską muzyką i tekstem. Jesteśmy pod wrażeniem waszej kreatywności, doskonale sobie poradziliście!

We wtorek dzieci z klas 0-3 dostały misternie złożone przestrzenne kwiaty-broszki z miłym słowem w środku, a uczniowie z klas 4-8 losowali cukierek z wróżbą na dalsze życie. Głęboko wierzymy, że wszystkie dobre przepowiednie spełnią się!

Środa była dniem pod hasłem bingo! Uczniowie otrzymali kartę z zadaniami do wykonania. Przytul kogoś, powiedz komplement nauczycielowi, pochwal kogoś z rodziny – to tylko niektóre z nich. Za w pełni wypełnione karty bingo do uczniów pofrunęły pochwały (uwagi pozytywne).

We czwartek otworzyliśmy skrzynkę życzliwości. Uczniowie mogli wysłać liścik z komplementem, miłym słowem, pozdrowieniem do dowolnego ucznia, nauczyciela lub pracownika naszej szkoły. Powodzenie tej akcji przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Liścików były setki! Mamy nadzieję, że czytając swoje karteczki zrobiło Wam się równie przyjemnie, jak nam!

W piątek natomiast odbył się plebiscyt życzliwości. Uczniowie mieli za zadanie wskazać, kto w ich klasie jest osobą najbardziej życzliwą. Oto wyczekane wyniki:

KLASA 2A – Julia Żyznowska

KLASA 2B – Mikołaj Czerniejewski oraz Konrad Rinc

KLASA 3A – Milena Krasowska

KLASA 3B – Lena Ruszewska

KLASA 3C – Julia Kubiak oraz Jerzy Ślebioda

KLASA 4A – Roman Kreft

KLASA 4B – Alicja Burdeńska oraz Aleksandra Madejska

KLASA 5A – Kalina Czaja

KLASA 5B – Magdalena Dubicka

KLASA 6A – Daniel Gasparowicz

KLASA 6B – Lena Wicenty

KLASA 7A – Oliwier Barzowski

KLASA 8A – Karolina Szołomicka

KLASA 8B – Kalina Madziewicz

KLASA 8C – Barbara Pluta

Jesteśmy z Was dumni! Tyle dobrych uczynków i życzliwości to coś wartego zapamiętania!

Choć tydzień życzliwości się kończy, to niech sama życzliwość zostanie z Wami już zawsze.